Kurumsal Tanıtım Siteleri

Firmanızı ve hizmetlerinizi tanıtın

Kurumsal Tanıtım Siteleri

İşinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın, ürettiğiniz ürünleri satamadığınız sürece emeğinizin karşılığını almıyorsunuz demektir. Bu durum, sadece sizin değil şirketiniz için mücadele veren hemen herkesin motivasyonunu düşürecek ve insanları bundan geri tutacaktır.Web Sitesi Ne İşime Yarayacak?

Bir web sitesini basitçe tanımlamamız gerekirse, sizin için 24 saat çalışan ve bunun karşılığında sizden ek bir ücret beklemeyen en ucuz ve en güvenilir personelinizdir.

İnsanların genel olarak rutinlerini bozma planlarını gece saatlerinde, yatmadan hemen önce yaptıklarını biliyor musunuz? Peki bu grubun plan değişikliklerini en çok tuvaletteyken ve yatmadan önce yataktayken yaptığını? Ve yine aynı grubun tuvalette ve yatağına girdiğinde en fazla vakit öldürme aktivitesi olarak internette gezinmeyi seçtiğini? İşte biz tam bu noktayı arıyoruz. İnsanların yeni bir şey satın almak istediği, hayatında değişiklik yapmaya karar verdiği o an sizi, yani bizi bulmasını istiyoruz.

Web sitenizi, firmanız ve verdiğiniz hizmetlerle alakalı 24 saat bilgi verebilecek, para istemeyen, uyumayan, yemeyen, izin istemeyen, iyi görünümlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü personeliniz olarak düşünün. Müşteriniz internet üzerindeki dükkanınıza saat kaçta gelirse gelsin yeterli bilgi ile müşterinizi doyuracak ve en nihayetinde ürün veya hizmetinizi satın almasını sağlayacak en sadık personeliniz.Biz Ne Vaadediyoruz?1) Özgünlük

Profesyonel yazılımcılarımız sizin için benzersiz bir web sitesi tasarlayacak ve bu web sitesinin bir benzeri olmayacak. Tasarımda tek bir çizgi dahi kopyalamıyoruz. "SEO" makalemizde ve "Profesyonel Programcı & Amatör Programcı" karşılaştırmamızdan özgünlüğün ne kadar önemli bir boyut kazandığını, hatta web üzerindeki başarınızın kilidi haline geldiğini göreceksiniz.


2) SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Biz sizin web sitenizi ne kadar iyi yaparsak yapalım, sizi arama motorlarında üst sıralara yerleştirmezsek tüm emeğimiz boşa gidecek demektir. Sizi bilen müşterileriniz zaten sitenizin adresini yazarak bilgi alacaklardır ama hedeflediğimiz bu değil! Sizi bilmeyen müşterilerinizi hedefliyoruz. Bu sebeple de web üzerinde bulunabilirliğiniz çok ama çok önemli!

"SEO" makalemizde bahsettiğimiz gibi, hiç kimse size arama motorlarında 1. sırayı garantileyemez. Böyle bir garanti veren kişi sizi dolandırıyordur, acilen uzaklaşın! Garanti edilebilecek şey ise, mümkün olduğunca üst sıralara çıkmanızdır. Arama motorlarında doğru hedef kitlenin, doğru coğrafyanın belirlenmesi, kodların düzenli ve arama motoruna bilgi verecek biçimde yazılması gibi bir çok ince ayarı bulunmaktadır. Yine de asla 1. sıra garanti edilemez çünkü bu arama yapan kişinin arama motorundaki verilerine göre değişebileceği, alan adınızın yaşının önemli etkisi gibi bir de 1. sırada yalnızca 1 sitenin bulunabileceği gerçeği var. Ayrıca şu anda sizin siteniz için yapılan SEO çalışması bugün için işe yarıyor olsa da yarın arama motorunun algoritması değiştiğinde işe yaramaz hale gelebilir, bu yüzden siteniz sürekli takip edilmeli ve SEO bakımı yapılmalıdır. Sizden daha yaşlı ve hedeflenen anahtar kelimede sizinle aynı seviyede SEO çalışması yapmış bir web sitesi sizin önünüze geçecektir. SEO, uzun süren ama inatla, özgünlükle çabalandığı taktirde mutlaka sonuç veren bir çalışmadır.

Kısacası size yalan veya boş vaat satmıyoruz, net hizmet verebilmenin çabası içerisindeyiz. Bilgisayarlardan "format atma" seviyesinde anlayan yeğeniniz Google'ın sahibi olabilir ve onun çok yakın bir arkadaşı size Google'da 1. sırayı vaadedebilir fakat biz değiliz. Biliyoruz ki mikro ölçekte Google'ın sahibi dahi olsanız bunu garanti edemezsiniz


3) Görsel Tatminiyet

Sitenizin dikkat çekmesi, verdiğiniz hizmetin kurumsallığının anlaşılması ve aslında müşterinizi size çekerken hedeflediğimiz "bilinç altı"na erişebilmek için en önemli silahımız görsellik. Unutmayın, sizden ilk defa alışveriş yapacak kitleyi hedefliyoruz ve bu kitleyi ikna etmeye mecburuz. Yapılan araştırmalada; aynı bölgede ve aynı tarihlerde açılmış iki restaurantın kıyaslanmasında iyi yemek yapabilen salaş restaurantlar ile iyi dizayn edilmiş fakat tabakta pek bir şey vaadetmeyen restaurantların kazanç oranları aşağı yukarı aynı olduğu görülmüştür. Bu demek oluyor ki verdiğiniz hizmet kadar görselliğiniz de çok ama çok önemli. Bu yüzden hiç gereği yok iken duvarlarımızı farklı renklerde boyarız. Boyasız ve geniş bir odamız olmasındansa daha güzel tasarlanmış ama şirin bir odayı tercih ederiz. Aslında tercihlerimizin önemli bir oranı seçeneklerimizin görselliğine dayanır. Müşterinin bu konuda tatmin olması hayati öneme sahiptir.


4) Detaylı Raporlar

Web sitenize dünyanın neresinden, kaç kişi, hangi yollarla, neyi hedefleyerek girmiş? Bunu görmek istemez misiniz? Aslında biz de görmek isteriz çünkü sitenizi daha iyi bir hale getirmek için bu verilere çok ihtiyacımız var. İşte bu sebepten biz bu raporları periyodik olarak düzenliyor ve analiz ediyoruz. Bu raporları sizinle de paylaşacağız ve nerede doğru veya yanlış yaptığımızı birlikte göreceğiz.Bize neden ihtiyacınız var?

Şu anda bu yazıyı okumak için bu web sitesinde iseniz bize ihtiyacınız var demektir. Daha detaylı anlatalım;

1) Eğer başarılı ve köklü bir şirkete sahipseniz web siteleri konusunda çoktan diliniz yanmıştır. Daha önce web sitenizi yapan yeğeninizin çok yakın ve sağlam arkadaşı eline yüzüne bulaştırdı ya da ucuza yaptırdığınız kopya web siteniz, kopya olduğu için arama motorlarında yerlerde sürünüyor.2) İşleriniz iyi gidiyor, bir web siteniz var ve siz boyutu büyütme peşindesiniz. Fakat küçük bir sorununuz var o da ya tasarımcınıza artık ulaşamıyorsunuz ya da ucuz web sitesi yaptırdığınızı düşünürken satın almış olduğunuz kopya web sitenizde istediğiniz değişiklikleri yapmakta tasarımcınız yetersiz kalıyor çünkü kodlar ona ait değil ve bunu nasıl yapacağını bilmşyor.

3) Yeni bir iş başlatıyorsunuz ve profesyonellerle çalışmak istiyorsunuz. En sevdiğimiz ve en içten yardımcı olduğumuz müşteri grubundasınız demektir. Çünkü her yeni iş, yeni bir fikirle başlıyor ve biz yeni fikirlere bayılıyoruz!

WebSanat: ihtiyacınız olan yazılım, ihtiyacınız kadar

Size ihtiyacınız olmayan özellikleri satmıyoruz, sizinle birlikte tasarlıyoruz.

EN ÜST