Ürün Tanıtım Siteleri

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtın

Ürün Tanıtım Siteleri

Buna ihtiyacım var mı?

Tabii ki var ve aslında işinizin geleceği de buna bağlı. Farkında mısınız? Şu anda bir web sitesi yaptırmak üzere bu sayfaya girdiniz ve ürünlerimiz hakkında satın almak veya bir göz gezdirmek için buradasınız ve bu yazıyı okuyorsunuz. Siz bu sayfada bu yazıyı okuyorsanız bizim tanıtımlarımız başarılı oldu demektir.

Ürünlerinizi zaten daha önce kullanmış olan kişiler yine sizi tercih edecektir. Aradığımız kitle, daha önce ürünlerinizi kullanmamış olan potansiyeller müşterileriniz. Bu madeni kazarak, toprağın altındaki bu kitlenin dikkatini çekmek zorundasınız!

Diğer makalelerimizde de belirttiğimiz gibi web siteleri; sizin için 24 saat çalışan, yemek, izin, ek mesai ve benzeri ihtiyaçları olmayan güzel görünümlü, bilgili ve yorulmayan, en sadık personelinizdir.

Kendi mağazanıza gelen müşterinize dahi unutarak veya o günkü ruh halinize bağlı olarak ürününüzle ilgili eksik bilgi verebilirsiniz. Personeliniz, işinize yeterince inanmıyor veya sahip çıkmıyor olabilir. Web sitenizin böyle bir sorunu olmaz, morali bozulmaz ve vermesi gereken bilgileri unutmaz. Müşteriniz aradığı sorulara net cevaplar bulabilir.Biz Ne Vaadediyoruz?1) Özgünlük

Profesyonel yazılımcılarımız sizin için benzersiz bir ürün tanıtım sitesi yapacaklar. Satılan benzer ürünlere benzer siteler yerine farklı bir şey ortaya koymak müşterilerinizin dikkatini çekecektir.


2) SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Ürününüzü arama motorlarında üst sıralara yerleştirmezsek tüm emeğimiz boşa gidecek demektir. Ürünlerinizi daha önce kullanmış olan müşterileriniz zaten ürününüzün markasını yazarak arama yapacaklardır ve bu da kullanıcıyı siteniz yönlendirir, bizim hedeflediğimiz bu değil! Ürünlerinizi daha önce kullanmamış müşterilerinizi hedefliyoruz. Bu sebeple de trendler üzerinden doğru anahtar kelime seçimi ve diğer ince ayarlarla sizi yukarılara taşımak birinci hedefimiz!

"SEO" makalemizde bahsettiğimiz gibi, hiç kimse size arama motorlarında 1. sırayı garantileyemez. Böyle bir garanti veren kişi sizi dolandırıyordur, acilen uzaklaşın! Garanti edilebilecek şey ise, mümkün olduğunca üst sıralara çıkmanızdır. Arama motorlarında doğru hedef kitlenin, doğru coğrafyanın belirlenmesi, kodların düzenli ve arama motoruna bilgi verecek biçimde yazılması gibi bir çok ince ayarı bulunmaktadır. Yine de asla 1. sıra garanti edilemez çünkü bu arama yapan kişinin arama motorundaki verilerine göre değişebileceği, alan adınızın yaşının önemli etkisi gibi bir de 1. sırada yalnızca 1 sitenin bulunabileceği gerçeği var. Ayrıca şu anda sizin siteniz için yapılan SEO çalışması bugün için işe yarıyor olsa da yarın arama motorunun algoritması değiştiğinde işe yaramaz hale gelebilir, bu yüzden siteniz sürekli takip edilmeli ve SEO bakımı yapılmalıdır. Sizden daha yaşlı ve hedeflenen anahtar kelimede sizinle aynı seviyede SEO çalışması yapmış bir web sitesi sizin önünüze geçecektir. SEO, uzun süren ama inatla, özgünlükle çabalandığı taktirde mutlaka sonuç veren bir çalışmadır.

Kısacası size yalan veya boş vaat satmıyoruz, net hizmet verebilmenin çabası içerisindeyiz. Bilgisayarlardan "format atma" seviyesinde anlayan yeğeniniz Google'ın sahibi olabilir ve onun çok yakın bir arkadaşı size Google'da 1. sırayı vaadedebilir fakat biz değiliz. Biliyoruz ki Google'ın sahibi dahi olsanız mikro ölçekte bunu garanti edemezsiniz


3) Görsel Tatminiyet

Ürün tanıtımı sitenizin dikkat çekmesi, firmanızın kurumsallığının anlaşılması ve aslında müşterinizi size çekerken hedeflediğimiz "bilinç altı"na erişebilmek için en önemli silahımız görsellik. Unutmayın, sizden ilk defa alışveriş yapacak kitleyi hedefliyoruz ve bu kitleyi ikna etmeye mecburuz. Yapılan araştırmalarda; aynı bölgede ve aynı tarihlerde açılmış iki restaurantın kıyaslanmasında iyi yemek yapabilen salaş restaurantlar ile iyi dizayn edilmiş fakat tabakta pek bir şey vaadetmeyen restaurantların kazanç oranları aşağı yukarı aynı olduğu görülmüştür. Bu demek oluyor ki verdiğiniz hizmet kadar görselliğiniz de çok ama çok önemli. Bu yüzden hiç gereği yok iken duvarlarımızı farklı renklerde boyarız. Boyasız ve geniş bir odamız olmasındansa daha güzel tasarlanmış ama şirin bir odayı tercih ederiz. Aslında tercihlerimizin önemli bir oranı seçeneklerimizin görselliğine dayanır. Müşterinin bu konuda tatmin olması hayati öneme sahiptir.


4) Detaylı Raporlar

Web sitenize dünyanın neresinden, kaç kişi, hangi yollarla, neyi hedefleyerek girmiş? Bunu görmek istemez misiniz? Aslında biz de görmek isteriz çünkü sitenizi daha iyi bir hale getirmek için bu verilere çok ihtiyacımız var. İşte bu sebepten biz bu raporları periyodik olarak düzenliyor ve analiz ediyoruz. Bu raporları sizinle de paylaşacağız ve nerede doğru veya yanlış yaptığımızı birlikte göreceğiz.

WebSanat: ihtiyacınız olan yazılım, ihtiyacınız kadar

Size ihtiyacınız olmayan özellikleri satmıyoruz, sizinle birlikte tasarlıyoruz.

EN ÜST