Web Sitesi Nedir?

Web siteleri, firmanızı ofisinizden dışarı çıkaran ve sürekli tanıtımınız için çalışan en değerli personelinizdir. Siz uyuduğunuz sırada dahi verdiğiniz hizmetle alakalı bilgi arayan kişilere sizin için bilgi verir ve size ulaşmalarını sağlar.

Sizin web sitenize giren kişiler, ya tanıtımlar neticesinde direkt olarak sitenize girmiş ve satış yaptığınız ürünü veya verdiğiniz hizmeti arıyorlar ya da arama motorlarında bu konuya dair bilgi almak için araştırma içerisindeler. Web siteniz bu noktada devreye giriyor ve müşterilerinizin sormak istedikleri sorulara yanıt veriyor.

Her müşterinize tek tek ürünleriniz veya hizmetiniz hakkında bilgi vermek yerine, kuruluşunuz hakkında tek noktadan bilgi vererek müşterilerinizin sizin hakkınızda en fazla bilgiye ulaşmasını sağlayacaktır.

Neden Gerekli?

Her ürün veya hizmet tanıtılmaya ihtiyaç duyar. Bir ürünü/hizmeti en kaliteli ve en uygun fiyata sunuyor olabilirsiniz fakat insanların bundan haberi olmadıkça bunun pek bir önemi yok.

Ofisiniz veya mağazanızda sadece belirli bir bölgedeki müşterinize hitap edebilirsiniz. Web siteleri sayesinde farklı ilçeler, şehirler, hatta ülkelerden de ilgi görebilir, daha büyük bir pazara kendinizi tanıtabilirsiniz.

Diğer tanıtım ve reklam yöntemleri hem çok maliyetli hem de garantisi olmayan yöntemlerdir. Web sitenize giren ziyaretçiniz zaten hizmet veya ürününüzü satın almak için orada bulunuyor. Broşürlerden, TV yayınlarından ve diğer reklam yöntemlerinden çok daha etkili olmasının sebebi, herkese değil sadece sizin hedef kitlenize ulaşmasıdır.

Neden Biz?

1Özgün Kodlar Yazıyoruz
Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için özgün kodlara ve içeriğe ihtiyacınız var. Biz başkasının kodlarını size satmıyoruz, sizin için herşeyi SIFIRDAN yazıyoruz.

2Satış Sonrasında da Yanınızdayız
Satın aldığınız veya sıfırdan yazdırdığınız ürününüz hakkında, bizden hizmet aldığınız sürece haftanın 6 günü 18 saat programcılarımız ile temas kurabilirsiniz. Sözleşme sonrasında satış elemanlarımız değil, direkt olarak programcılarımızla görüşerek ihtiyaçlarınızı daha net anlatma ve çözüm bulma fırsatınız var.

3Ürünümüzün Arkasındayız
Wordpress, Joomla vs. hazır sistemler kullanmadığımız için tüm istek ve değişiklikleriniz programcılarımız tarafından itirazsız yapılır. Unutmayın, sitenizi emanet ettiğiniz kişi isteklerinize itiraz ediyorsa bilin ki o kodları o kişi yazmamıştır bu yüzden de nasıl değiştireceğini bilemez.

Neler Yapıyoruz?
Hukukçular İçin Web Siteleri
Hekimler İçin Web Siteleri
Restaurantlar İçin Web Siteleri
Emlakçılar İçin Web Siteleri
Kurumsal Firmalar İçin Web Siteleri
E-Ticaret Siteleri
 
Bunlarla sınırlı değil tabii ki...
Web, sınırsız bir dünya ve sizde de bolca fikir olduğunu biliyoruz :-) Bizi arayın, fikirlerinizi dijital dünyaya birlikte taşıyalım!

+90 555 141 00 25
+90 555 141 00 25
info@websanat.net
Cemalpaşa Mah. Toros Cad. 63007 sok. Doktorlar Sitesi No:202 Seyhan/ADANA