Instagram Paylaşımında Beğeni Sayısının Önemi

Makaleler

Instagram Paylaşımında Beğeni Sayısının Önemi

Instagram'ın psikolojik değerlendirmesine her makalemizde özel olarak değiniyoruz. Beğeni, daha fazla kişiye ulaşmanın kilit noktasıdır. Yüksek oranda beğenilen bir paylaşım dikkatimizi çeker. Yemek sipariş ederken dahi puanlamada üst sıralarda yer alan restaurantları tercih ederiz. Daha önce denememiş olsak dahi o restauranttan yemek söylemek bize daha cazip gelir.

Instagram'da paylaşımınız ne kadar özenle hazırlanmış olsa dahi az, beğeni sayısına sahip olduğundan hak ettiği ilgiyi göremeyecektir. Paylaşımınızın hak ettiği değeri görmesi amacıyla tek bir başarılı yöntem keşfedilmiştir. Bu yöntem paylaşımınızı daha cazip kılmakla birlikte sizide akılda kalıcı bir noktaya taşır; Beğeni Satın Almak (detaylı bilgi için tıklayın). Evet paylaşımınız için takipçi sayınızla orantılı sayıda beğeniyi satın alır ve organik müşterilerin sizi beğenmesini ve takip etmesini oturur izlersiniz.

Not : Düzenli olarak takipçi satın almaya devam etmeniz önerilir. Ne kadar çok takipçi o kadar çok organik takipçiyi çeker.

Instagram takipçi fiyatları için tıklayın

Instagram beğeni fiyatları için tıklayın

Sipariş İçin Hemen Arayın!