Instagram Takipçi Arttırma

Instagram

Instagram Takipçi Arttırma

Neden Gerekli?

Kişiler, çoğunluğun içerisine dahil olmayı sever ve isterler. Psikolojik olarak bir kişi, çok beğense dahi 20 takipçisi olan bir sayfaya 21. takipçi olmaz fakat 25.000 takipçisi olan bir hesaba 25.001 takipçi olmakta herhangi bir sakınca görmezler. Bu tamamen bilinç altlarında kendilerini güvende hissetmek istemeleriyle aynı sebepten ötürüdür. Bizim yaptığımız, yalnızca süreci hızlandırmak.

Takipçiler Gerçek Mi?

Evet, fake hesaba denk gelme ihtimali çok ama çok düşük.

Hangi Ülkeden Geliyor?

Gönderilen takipçilerin yaklaşık %90'dan fazlası Türk, kalanı ise daha önce Türkiye'de bulunarak yer bildirimi yapmış kişilerdir.

Ne Gerekiyor?

Hesabınızın "Gizli Hesap" olmaması çok önemli. Bu durumda tüm gelen istekleri tek tek kabul etmek durumunda kalacaksınız.

Şifrem Gerekli Mi?

Hayır, şifrenizle alakalı hiç bir işimiz yok. Hesabınızın gizli olmaması yeterli.

Ne Kadar Zaman Alır?

İşleminiz ortalama olarak 3 saat içerisinde başlar ve hemen tamamlanma ihtimali olmasının yanı sıra 24 saate kadar uzayabilir. Servislerimizin yoğunluğunu öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Takipçiler Takibi Bırakır Mı?

Evet, gerçek takipçilerin ilgisini çekmeyen içerikler paylaşmanız durumunda sizi takipten çıkmaları olağandır. Bu konuyla alakalı herhangi bir müdehalede bulunmamız veya ücret iadesi söz konusu değildir.Hesabınızın sağlıklı büyüyebilmesi için günde en fazla 3.000 takipçi yüklenmesi tavsiye edilir.

Instagram Takipçi Fiyatları

Paket 1
1.000
adet
Paket 2
2.000
adet
TAVSİYE
Paket 3
5.000
adet
Paket 4
10.000
adet
Paket 5
20.000
adet
Net Fiyat: 12 TL 20 TL 45 TL 75 TL 125 TL


*** 5.000'den fazla olan siparişlerinizde her gün en fazla 3.000 takipçi hesabınıza yüklenecektir.

Sipariş İçin Hemen Arayın!*** Daha yüksek takipçi talepleriniz için özel fiyat alınız.