Hastane & Doktor Siteleri

Web Siteleri

Hastane & Doktor Siteleri

Nedir?

Hastaneler ve doktorlar için özel tasarlanmış web siteleridir. Hastalarınızla iletişime ve etkileşime geçebileceğiniz, web sitesi üzerinden sorularını cevaplayarak muayenehanenize davet edebileceğiniz sistemler.

Bu sitelerde görsel olarak tıbbi renkler kullanmaya özen gösteririz. Örneğin kırmızı renk çok antipatik duracağından ASLA kullanılmaz. Daha çok hastayı sakinleştirecek yeşil ve mavi tonları kullanılır.Randevu Sistemi

Hastalarınızın randevularını internet üzerinden alabileceği ve değişiklik yapabileceği sistemlerdir. Hekimlerin müsait oldukları saatler sisteme girilir ve diğer randevular ile çakışmayacak biçimde randevu dizilimi yapılarak hekime e-posta yolu ile bir sonraki gün programı bildirilir. Akıllıca kullanıldığı taktirde hekimin PR asistanına ihtiyacı azalacaktır. Bu sebeple birden fazla asistan var ise teke düşürülebilir.Entegrasyon

Bu web siteleri çoğunlukla Yönetim Sistemleri bölümünde bulunan Hasta Takip Sistemi ile birlikte satın alınır. Hastalarınıza dair dosyalama, bildirim, SMS, muayene takip ve benzeri işlemleriniz bu sistem tarafından sağlanır ve anasayfanız ile entegre çalışarak tam bir bütünü oluşturur. Hasta takip sistemi ile ilgili bilgi alabilmek için buraya tıklayın.

Hasta takip sistemiyle birlikte uygulandığında mevcutta kullandığınız programın (uyumlu ise) veritabanı ile entegre çalışarak mevcut düzeninizi bozmadan sizi bir üst seviyeye taşır.

Hosting paketiniz yok mu?

Panik yapmayın, yıllık 50$ karşılığında paylaşımlı hosting platformumuza dahil olun!