Ticaret Yönetim Sistemi

Yönetim Sistemleri

Ticaret Yönetim Sistemi

Nedir?

En basit tabiriyle işletmenizin kontrolünü ele alan online sistemlerdir. İş yükünüzü hafifletir, personel giderlerinizi azaltır ve işinizi garanti altına alır. Bu sistemler işletmenize özel yazılabildiği gibi hazır halde de satın alabilirsiniz.


Kime anlatıyoruz?

Küçük, orta, büyük veya mega ölçekli her türlü ticari kuruluş sahipleri bu sayfadaki bilgileri okumaya devam edebilirler. Ancak Hekimler buraya, Restaurant & Cafe sahipleri buraya yönlensin, onlara özel sistemlerimiz var.Avantajları

1) Personel Maliyeti: Bu sistemlerin her bir modülü için bir personel çalıştırılması gerekmektedir. Bizzat kendinizin veya tek personelinizin bütün sıralanan işleri yapabiliğini düşünün.

2) Sıfır Hata Garantisi: Ülkedeki cari açığın önemli bir kısmının Vergi Daireleri ve SGK tarafından yazılan cezalarla kapatıldığını biliyor muydunuz? Bir çok işletme için ise bu kurumlardan gelecek bir denetleme son olabilir. Hesaplarınızı en düzenli biçimiyle tutun, hiç bir denetlemeye aklınızda soru işaretleriyle girmeyin!

3) Vergi Öngörüsü: Her bir ürününüz satıldığında oluşan yeni vergi tablonuzu izleyin. Ay sonuna hazırlıksız girmeyin.

4) Anlık Kar / Zarar Oranları: Kar ve zarar hesaplarınız ve grafikleriniz 7 gün 24 saat bilgisayarınızda, tabletinizde ve cep telefonunuzda.

5) Çoklu Platform: Satın alacağınız tüm ürünler bilgisayar, tablet ve mobil uyumludur.

6) Çevirimiçi: Tüm ürünler internet üzerinde olduğundan dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat erişim

7) Düşük Maliyet: Bir personele vereceğiniz 2 aylık maaş karşılığında 12 ay, 6 aylık maaş karşılığında ömür boyu hizmet! (Sınırsız hizmette yıllık Hosting ve Domain ücretleri tarafınıza aittir)

8) Entegre Sistem: Tüm modüller birbiriyle entegre ve uyum içerisinde çalışır.Dezavantajları

1) İnternet Gerektirir: Sistemi kullanmak istediğinizde internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır.

2) Eğitim Gerektirir: Sistemi kullanacak personeliniz 4-6 saat arası bir eğitime tabi tutulmalıdır.Seçenekler Neler?


Modül 1 - Stok Takip Sistemi

Mevcut stok durumunuz, alış ve satış değerleriniz, bunların kur farklarından etkilenmeleri, öngörülen tükenme tarihleri, aylık ve yıllık tarihçe değerleri grafikler ve analitik değer tablolarıyla sunulur. Stoklarınız barkod okuyuculardan işlenebileceği gibi manuel olarak elle de girilebilir.


Modül 2 - Cari Takip Sistemi

Müşterilerinizin veya alış yaptığınız işletmelerin cari hesaplarını 7 gün ve 24 saat kontrol altında tutun. Kime borcunuz var, kimden alacağınız var, hangi tarihlerde ödemeleriniz var ve hangi tarihlerde tahsilat yapacaksınız. Hepsini tek bir ekrandan görüntüleyin. Borçlarınızın alacaklarınıza oranını, önceki aya ve önceki yıla oranla büyüme grafiklerinizi görün.


Modül 3 - Personel Yönetim Sistemi

Personellerinizin izinlerini, tazminatlarını, bordrolarını ve alacak verecek için hesap ekstrelerini görüntüleyin. Birden fazla hesap açarak farklı konularla ilgili giderleri görüntüleyin.


Modül 4 - Ekstre Sistemi

Parasal değerler konusunda her türlü alacak-verecek takibi yapabildiğiniz, birden fazla mali hesap açabildiğiniz düzenli sistemlerdir.


Modül 5 - Dosya Sistemi

Firmanıza giren her faturayı, dilekçeyi, resmi yazıyı PDF, JPG, PNG, TIFF formatında depolayıp dünyanın her yerinden herhangi bir akıllı cihazla dahi erişebileceğiniz dosya sistemi.

* Özel yazdırılan sistemlerde Hosting ve Domain müşteriye aittir (yıllık yaklaşık 50$). Hazır sistemlerde bu masraflar bulunmamaktadır.

Fiyat ve detaylı bilgi almak için iletişime geçin: +90 (555) 141 00 25