Adana Web Tasarım

Referanslarımız

Gurur duyduğumuz projeler

Müşterilerimiz

Gurur Duyduğumuz Proje ve Referanslarımız

Tüm projeler listelenmemiştir. Yalnızca en iyiler...

EzGlobal Yazılım
ezglobalyazilim.com

İçerisinde gelişmiş e-ticaret yazılımı bulunduran oyun araçları satış sitesi. İlk versiyon tarafımızca programlanmış olup, 2. versiyonda daha gelişmiş özellikler ile ekstra olarak bir adet Windows yazılımı yapılmıştır.

Pizza Pino
pizzapino.com.tr

İçerisinde online sipariş ve müşteri kayıt sistemlerini barındıran özel tasarım web sitesi. 2 şubesi için 2 farklı menü içermektedir. Enfes pizzalarının yanı sıra muhteşem bir ambiansı olan özel bir restaurant.

SosisHouse
sosishouse.com.tr

Franchise için özel yapılan genişletilebilir tasarımı ile dikkat çeken özel bir web sitesi. Gerçek hotdog deneyimi ve sosisli sandwiç üretiminde iddialı olan SosisHouse için iki tasarım yapılmıştır.

Opr. Dr. Fatih ADANACIOĞLU
drfatihadanacioglu.com

Opr. Dr. Fatih ADANACIOĞLU için toplam 11 adet web sitesi tasarlanmıştır. Linkteki web sitesi yalnızca kendi tanıtım sitesi olup kendi Content Management sistemi ve Relatif SEO özelliği bulunmaktadır.

TakipçiMax
takipcimax.com

Instagram API de dahil olmak üzere 20'den fazla API bağlantısı ve Shopier desteği ile Instagram hizmetleri veren, servis verim oranlarına göre farklı API'lere yönelebilen bir sistem. Al ve yükle sistemi ile tasarlandı.

Sosyal Medya WS
sosyalmedya.websanat.net

Bakiye ön yükleme sistemi, Shopier ve 20'den fazla API bağlantısı ile tasarlanmış Instagram takipçi ve beğeni servisleri.

Elektrik Adana
elektrikadana.com

Adana piyasasında Elektrik ve Elektronik konularında bir ajans görevi gören oluşum için yapılan web sitesi.

Yarını beklemeyin!

Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için en uygun zaman şimdi!

YUKARI