Web Tasarım

Referanslarımız

Gurur duyduğumuz projeler

Müşterilerimiz

Gurur Duyduğumuz Proje ve Referanslarımız

Tüm projeler listelenmemiştir. Yalnızca en iyiler...

Ahmet DARDAĞAN
ahmetdardagan.com

Cumhuriyet Halk Partisi - Adana/Seyhan İlçe Başkanı sayın Ahmet DARDAĞAN'ın kişisel web sitesidir. Özgeçmişi, siyasi misyon ve vizyonu ve fotogalerisini içerir. Logo, grafik ve web tasarım işlemleri tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

EzGlobal Yazılım
ezglobalyazilim.com

İçerisinde gelişmiş e-ticaret yazılımı bulunduran oyun araçları satış sitesi. İlk versiyon tarafımızca programlanmış olup, 2. versiyonda daha gelişmiş özellikler ile ekstra olarak bir adet Windows yazılımı yapılmıştır.

WebButik E-Ticaret Sistemi
Demo İçin Tıklayın

Butik ve kozmetik mağazaları için WebSanat.net tarafından tasarlanmış özel E-Ticaret sistemi. Rakiplerinin aksine ek ücretler ve gizli maliyetler barındırmayan, kullanıcısına en kaliteliyi en uygun fiyata sunan özel bir sistem.

Dalgakıran Reklam
dalgakiranreklam.com

Açık hava reklamcılığında Adana'nın önde gelen firmalarından Dalgakıran Reklam'ın resmi web sitesidir. İletişim, referanslar ve firma hakkındaki diğer bilgileri kapsayan, görsellik ön plana çıkarılmıştır. Logo tasarımı tarafımıza ait değildir.

Pizza Pino
pizzapino.com.tr

İçerisinde online sipariş ve müşteri kayıt sistemlerini barındıran özel tasarım web sitesi. 2 şubesi için 2 farklı menü içermektedir. Enfes pizzalarının yanı sıra muhteşem bir ambiansı olan özel bir restaurant.

Terbiyeli Sigorta
terbiyeli.net

İzmir'de sigorta acenteliği konusunda 27 yıllık deneyimini web sitesine yansıtmış olan Terbiyeli Sigorta'nın web sitesindeki en önemli özellik; özel tasarlanmış, kendisini yeniden şekillendirebilen "Teklif Al" mekanizmasıdır.

WebCafe
Demo İçin Tıklayın

Küçük ve orta ölçekli cafe ve restaurantlar için tasarlanmış hazır pakettir. Tek sayfadan oluşmasına rağmen çok sayfalı web sitelerini geride bırakacak estetik ve prestije sahiptir.

Opr. Dr. Fatih ADANACIOĞLU
drfatihadanacioglu.com

Opr. Dr. Fatih ADANACIOĞLU için toplam 11 adet web sitesi tasarlanmıştır. Linkteki web sitesi yalnızca kendi tanıtım sitesi olup kendi Content Management sistemi ve Relatif SEO özelliği bulunmaktadır.

TakipçiMax
takipcimax.com

Instagram API de dahil olmak üzere 20'den fazla API bağlantısı ve Shopier desteği ile Instagram hizmetleri veren, servis verim oranlarına göre farklı API'lere yönelebilen bir sistem. Al ve yükle sistemi ile tasarlandı.

Elektrik Adana
elektrikadana.com

Adana piyasasında Elektrik ve Elektronik konularında bir ajans görevi gören oluşum için yapılan web sitesi.

SosisHouse
sosishouse.com.tr

Franchise için özel yapılan genişletilebilir tasarımı ile dikkat çeken özel bir web sitesi. Gerçek hotdog deneyimi ve sosisli sandwiç üretiminde iddialı olan SosisHouse için iki tasarım yapılmıştır.

Yarını beklemeyin!

Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için en uygun zaman şimdi!

YUKARI